Kosmetyki ARTDECO

Artdeco to niemiecka marka kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów do makijażu, która powstała w 1985 roku. ARTDECO to więcej niż marka kosmetyczna, Artdeco łączy liczne kolekcje produktów w jeden zintegrowany koncept, a to sprawia że stają się wyjątkowe.

Sekret sukcesu firmy na rynku niemieckim i międzynarodowym polega na umiejętności ciągłego zaspokajania indywidualnych potrzeb swoich klientek utrzymując jednocześnie najwyższą jakość produktów w rozsądnej cenie. Kosmetyki marki ARTDECO kierowane są do pewnych siebie, niezależnych kobiet szukających innowacji i podążających za trendami. Sercem marki są praktyczne i eleganckie kasetki dzięki którym można dowolnie komponować niepowtarzalne zestawy kosmetyków składające się z: cieni, róży lub kamuflaży. Jednocześnie w ofercie znajdują się kosmetyki z wymiennymi wkładami umożliwiające ekonomiczne korzystanie z wielu produktów.

KOLEKCJA COVER & CORRECT

Idealny makijaż kojarzony jest przede wszystkim z perfekcyjną
skórą. Niestety wiele kobiet ma problemy z przebarwieniami,
naczynkami, zasinieniami pod oczami czy też wypryskami.
Koniec z tym! Nowe kosmetyki Artdeco Cover & Correct pomogą rozwiązać wszystkie te problemy.

 

W kolekcji znajdziemy: mocno kryjący podkład w płynie, cztery korektory – każdy do innego problemu skórnego, transparentny puder utrwalający makijaż oraz wyjątkową paletkę z czterema rodzajami korektora.

MATOWY PUDER DO UST

Puder do ust, który zapewnia piękny, intensywny kolor
o matowym wykończeniu jednocześnie nie wysuszając ust.
Innowacyjny aplikator w formie miękkiej gąbeczki.

 

Dostępne kolory: hibiscus bloom, mango mania, lovely blossom, vibrant pink, spring day, hypnotic red.

PODKŁAD NUDE FOUNDATION

Lekka konsystencja oraz delikatnie matująca formuła podkładu to idealne połączenie, które pozwoli wykonać makijaż w wersji minimal. Zmikronizowane pigmenty zapewniają równomierne rozprowadzenie podkładu oraz długotrwały makijaż. Specjalne pudry sferyczne matują skórę i zmniejszają widoczność drobnych zmarszczek. Podkład koryguje niedoskonałości cery, nie tworząc przy tym efektu maski.