Kosmetyki Korres

Korres to grecka marka słynąca z produkcji naturalnych kosmetyków. Od 1996 roku marka wykorzystuje w kosmetologii swoje bogate doświadczenie oraz wiedzę o korzystnych właściwościach naturalnych składników, tworząc bezpieczne dla skóry i skuteczne kosmetyki. Opracowywane produkty są przyjazne dla skóry i środowiska, a ich skuteczność jest potwierdzona w badaniach klinicznych.

Obecnie Korres posiada w swoim portfolio ponad 500 produktów, w tym szeroką linię naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, linię kosmetyków do makijażu, produkty przeciwsłoneczne, preparaty ziołowe, odżywki oraz suplementy diety. Nad ich opracowaniem czuwa zespół doświadczonych naukowców, których łączy wspólny cel i podobne wartości.

SERUM CASTANEA ARCADIA

Wysoce skoncentrowane serum z zawartością aktywnej molekuły HALupeol, to kuracja która w naturalny sposób redukuje zmarszczki na trzech poziomach – zmniejsza ich głębokość, szerokość
i powierzchnię.

 

Laboratorium KORRES stworzyło innowacyjną molekułę – aktywny HALupeol. Aktywna macierz kwasu hialuronowego przenosi czysty lupeol do głębszych warstw skóry zapewniając ukierunkowane
i skuteczne działanie przeciwstarzeniowe.

LINIA CASTANEA ARCADIA

Nowa linia KORRES Castanea Arcadia jest światową innowacją
w pielęgnacji anti-ageing. Po raz pierwszy w formule kosmetyków wykorzystano czysty lupeol, pozyskiwany z drzewa kasztana jadalnego, w celu osiągnięcia optymalnego zabezpieczenia przed powstawaniem zmarszczek i regeneracji już istniejących.

 

Laboratorium KORRES skoncentrowało się na wyjątkowych właściwościach lupeolu. Pochodzący z regionu greckiej Arkadii składnik okazał się najsilniej działającym naturalnym antyoksydantem jaki do tej pory odkryto.

 

 

ŻEL POD PRYSZNIC & BALSAM DO CIAŁA LAVENDER BLOSSOM

Orzeźwiający zapach świeżo ściętej lawendy i liści cytrusów zamknięty w najnowszej linii kosmetyków do pielęgnacji ciała KORRES. Żel pod prysznic oraz balsam do ciała Lavender Blossom idealnie łączą ultra-nawilżającą i delikatną formułę z uwodzicielskim, pobudzającym zmysły aromatem.