Dezodoranty MUM

Produkty MUM, których początki sięgają 1888 roku, to pierwsze dezodoranty , w których zastosowano rozwiązanie aplikatora w kulce. Dzięki długiej tradycji i wyjątkowej ekspertyzie legendarna marka oferuje wyjątkowe produkty. Czerpiąc ze swojej wieloletniej historii, wykorzystuje także najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu dezodoranty MUM nie tracą na swojej aktualności i są idealnie dostosowane do potrzeb współczesnych użytkowników.

Dezodoranty MUM odznaczają się wyjątkową wydajnością i posiadają formuły, które są lepiej tolerowane przez skórę. Stanowią synonim wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie, zamkniętych w wyjątkowych, szklanych opakowaniach. Pozbawione są alkoholu, silikonów, parabenów oraz parafiny.

MUM Sensitive Aloe Vera

To produkt dla kobiet o skórze wrażliwej, szukających długotrwałej ochrony o świeżym zapachu wolnym od alergenów. Wyjątkowa formuła z dodatkiem aloesu, olejku jojoba
i nagietka pielęgnuje wrażliwą skórę pach i zapewnia jej ochronę do 48 h.

MUM Dry Effect

To znakomity antyperspirant dla aktywnych kobiet będących
w ciągłym ruchu i potrzebujących stuprocentowej ochrony. Jego formuła, oparta na systemie Ochrony 48h+, łączy w sobie potrójne działanie: przeciwbakteryjne, antyperspiracyjne i zapachowe, zostawiając na skórze delikatny, pudrowy zapach.

MUM Fresh Pink Rose

To dezodorant dla kobiet kochających intensywne, kwiatowe zapachy. Jego formuła, oparta na systemie Ochrony 48h+, została wzbogacona wodą różaną, dzięki czemu pozostawia na skórze zmysłowy, wyjątkowy zapach.

MUM for MEN Power Dry

To dezodorant antyperspiracyjny o cierpkim, pikantnym, męskim zapachu i działaniu przeciwbakteryjnym. Oparty na systemie 48h+ Protection zapewnia skórze długotrwałą ochronę. Dezodorant idealny dla mężczyzn, którzy przyszukują nie tylko wysokiej skuteczności i ochrony, ale także wyjątkowego zapachu odzwierciedlającego ich osobowość.