Kosmetyki Nesti Dante

Fabryka mydła Nesti Dante Soap Work funkcjonuje w branży kosmetycznej od 1947 roku. Historia, która rozpoczęła się ponad 60 lat temu w prywatnym domu, rozwinęła się w wyjątkowym tempie i dziś marka słynie z niezwykłych wyrobów mydlarskich. Popularność zyskały dzięki kultywowaniu tradycji mistrzów mydlarskich z Toskanii.

Ogromnym atutem Nesti Dante jest także zastosowanie unikalnych połączeń ciekawych składników i poświęcanie recepturom szczególnej uwagi i troski. Fabryka pozostając wierna swoim pierwotnym założeniom nie rezygnuje z produkcji tradycyjnej. Każdy wyrób opuszczający mydlarnię powstaje z zastosowaniem klasycznych technik rzemieślniczych, pomimo masowej skali sprzedaży i ogromnej liczbie odbiorców.

DOLCE VIVERE

Linia Dolce Vivere rozszerza się o dwa nowe produkty. Do serii będącej dla najpiękniejszych, najbardziej romantycznych miejsc dołączają mydła inspirowane kolejnymi włoskimi zakątkami:

 

  • Lago di Como (Jaśmin, Krokus i Hiacynt)
  • Pisa (Magnolia, Morela i Lilia)

BIO NATURA

Z ŻEŃSZENIEM I JĘCZMIENIEM

Naturalne, trwałe i ekologiczne, to roślinne mydło wzbogacone składnikami aktywnymi – żenszeniem (działanie rewitalizujące)

oraz jęczmieniem (właściwości przeciwutleniające i oczyszczające).

BIO NATURA

Z OLEJKIEM ARGANOWYM

I DZIKIM SIANEM

Ciepłe i wilgotne dzikie siano jest źródłem bardzo łatwo wchłanianych przez organizm składników aktywnych. Terapia ta, znana również jako ‚phyto-balneotherapia’, wywodzi się z rolniczej tradycji wypoczynku na sianie gwarantującemu pełen relaks i zastrzyk energii.