Kosmetyki ARTDECO

Artdeco to niemiecka marka kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów do makijażu, która powstała w 1985 roku. ARTDECO to więcej niż marka kosmetyczna, Artdeco łączy liczne kolekcje produktów w jeden zintegrowany koncept, a to sprawia że stają się wyjątkowe.

Sekret sukcesu firmy na rynku niemieckim i międzynarodowym polega na umiejętności ciągłego zaspokajania indywidualnych potrzeb swoich klientek utrzymując jednocześnie najwyższą jakość produktów w rozsądnej cenie. Kosmetyki marki ARTDECO kierowane są do pewnych siebie, niezależnych kobiet szukających innowacji i podążających za trendami. Sercem marki są praktyczne i eleganckie kasetki dzięki którym można dowolnie komponować niepowtarzalne zestawy kosmetyków składające się z: cieni, róży lub kamuflaży. Jednocześnie w ofercie znajdują się kosmetyki z wymiennymi wkładami umożliwiające ekonomiczne korzystanie z wielu produktów.

KOLEKCJA CLAUDIA’S BEAUTY SECRETS
FOR ARTDECO


Claudia Schiffer - ikona świata mody i urody celebruje 30 lat obecności w branży, tworząc we współpracy z ArtDeco niepowtarzalną kolekcję makijażu Claudia’s Beauty Secrets for ArtDeco. Zawód modelki to codzienna współpraca z wizażystami, wieloletnie doświadczenie Claudii pozwoliło stworzyć kolekcję będącą perfekcyjnym połączeniem profesjonalnego makijażu świata mody z łatwością codziennego użycia.

 

KOLEKCJA WILD ROMANCE


Wiosenna kolekcja ArtDeco, utrzymana w pastelowej kolorystyce, przywodzi na myśl nadchodzące ciepłe wiosenne dni. Gwiazdą kolekcji jest pomadka Full Precision Lipstick, której specjalnie zaprojektowany kształt pozwala na wykonanie niezwykle precyzyjnego makijażu ust.
 
Wybrane kosmetyki zostały ozdobione motywem kwiatów polnych.

KOLEKCJA COVER & CORRECT

Idealny makijaż kojarzony jest przede wszystkim z perfekcyjną
skórą. Niestety wiele kobiet ma problemy z przebarwieniami,
naczynkami, zasinieniami pod oczami czy też wypryskami.
Koniec z tym! Nowe kosmetyki Artdeco Cover & Correct pomogą rozwiązać wszystkie te problemy.

 

W kolekcji znajdziemy: mocno kryjący podkład w płynie, cztery korektory – każdy do innego problemu skórnego, transparentny puder utrwalający makijaż oraz wyjątkową paletkę z czterema rodzajami korektora.