Fenjal to szwajcarska marka kosmetyków do pielęgnacji ciała, która powstała w 1963 roku w Bazylei wprowadzając na rynek kremowy olejek do kąpieli, który do dziś pozostaje kultowym produktem marki.
Dzisiaj, fenjal to kompleksowe linie do pielęgnacji ciała dostosowane do różnych rodzajów skóry i jej potrzeb. Dzięki połączeniu naturalnych składników oraz najnowszych odkryć w dziedzinie kosmetologii, kosmetyki fenjal spełniają najwyższe wymagania pielęgnacji skóry i są wciąż dostosowywane do najnowszych standardów innowacyjności. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie a ich skuteczność jest potwierdzona w badaniach klinicznych i testach jakościowych. Siedziba marki, departament badań i rozwoju oraz fabryka znajdują się w Szwajcarii, dzięki czemu fenjal jest jednoznacznym synonimem gwarancji szwajcarskiej jakości.

FENJAL VITALITY

Dezodorant w sprayu Vitality to połączenie pielęgnacji
z niezawodną ochroną przez 24 godziny.
Dezodorant przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zawiera pielęgnacyjne składniki takie jak olejek z pestek winogron, alantoina oraz kompleks witamin.

FENJAL SENSITIVE

Dezodorant w sprayu Sensitive chroni i pielęgnuje skórę. Dzięki delikatnej formule zawierającej alantoinę oraz aktywny wyciąg z rumianku jest szczególnie polecany do pielęgnacji wrażliwej skóry.
Nie zawiera alkoholu dlatego może być aplikowany bezpośrednio po depilacji. Nie zostawia białych śladów na ubraniach.