Kosmetyki Korres

Korres to grecka marka słynąca z produkcji naturalnych kosmetyków. Od 1996 roku marka wykorzystuje w kosmetologii swoje bogate doświadczenie oraz wiedzę o korzystnych właściwościach naturalnych składników, tworząc bezpieczne dla skóry i skuteczne kosmetyki. Opracowywane produkty są przyjazne dla skóry i środowiska, a ich skuteczność jest potwierdzona w badaniach klinicznych.

Obecnie Korres posiada w swoim portfolio ponad 500 produktów, w tym szeroką linię naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, linię kosmetyków do makijażu, produkty przeciwsłoneczne, preparaty ziołowe, odżywki oraz suplementy diety. Nad ich opracowaniem czuwa zespół doświadczonych naukowców, których łączy wspólny cel i podobne wartości.

ELIKSIR MŁODOŚCI Z JEDNODNIOWYM EKSTRAKTEM Z SZAFRANU

Wypełniony silnymi przeciwutleniaczami szafran z Grecji ma najwyższą jakość na całym świecie. KORRES wykorzystał moc tej cennej przyprawy tworząc rewolucyjną formułę, która wyraźnie zwalcza wszelkie oznaki starzenia się skóry. Eliksir młodości Golden Krocus łączy ekstrakt z jednodniowego szafranu o maksymalnej sile działania antyoksydacyjnego z beta-glukanami, peptydami i aminokwasami. Dzięki temu natychmiast rozjaśnia cerę, wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną odporność skóry oraz przeciwdziała oznakom jej starzenia.

LINIA CASTANEA ARCADIA

Linia KORRES Castanea Arcadia jest światową innowacją
w pielęgnacji anti-ageing. Po raz pierwszy w formule kosmetyków wykorzystano czysty lupeol, pozyskiwany z drzewa kasztana jadalnego, w celu osiągnięcia optymalnego zabezpieczenia przed powstawaniem zmarszczek i regeneracji już istniejących.

 

Laboratorium KORRES skoncentrowało się na wyjątkowych właściwościach lupeolu. Pochodzący z regionu greckiej Arkadii składnik okazał się najsilniej działającym naturalnym antyoksydantem jaki do tej pory odkryto.

ŻEL POD PRYSZNIC & BALSAM DO CIAŁA LAVENDER BLOSSOM

Orzeźwiający zapach świeżo ściętej lawendy i liści cytrusów zamknięty w najnowszej linii kosmetyków do pielęgnacji ciała KORRES. Żel pod prysznic oraz balsam do ciała Lavender Blossom idealnie łączą ultra-nawilżającą i delikatną formułę z uwodzicielskim, pobudzającym zmysły aromatem.