Kosmetyki
Laura Mercier

Laura Mercier™ to innowacyjne produkty i legendarny kunszt makijażu. Dzięki kosmetykom tej marki każda kobieta zyskuje pewność siebie i możliwość wykreowania doskonałego makijażu zapewniającego efekt nieskazitelnej cery.

Założycielką marki jest Laura Mercier znana i ceniona artystka oraz przede wszystkim makijażystka, która opierając się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu makijaży w 1996 roku stworzyła własną markę kosmetyków do makijażu i pielęgnacji: Laura Mercier™. Laura osobiście opracowała gamę produktów opartych na klasycznej, zawsze aktualnej palecie barw, której zadaniem jest eksponowanie naturalnego piękna każdej kobiety. Tak jak mawia Laura „To, co czyni Cię niepowtarzalną sprawia, że jesteś piękna”.

POMADKA VELOUR EXTREME MATTE

Laura Mercier zawsze miała słabość do matowych pomadek,
ale nigdy nie mogła znaleźć odpowiedniej. Aż do teraz!
Velour Extreme Matte Lipstick to ekstremalnie matowa pomadka
o kremowej konsystencji, która natychmiast zapewnia intensywny kolor, jest długotrwała i niezwykle miła w użyciu. Pomaga uzyskać pudrowo-matowy efekt, na który Laura często stawiała podczas sesji, jednocześnie nie obciąża i nie wysusza ust. Specjalna, zaokrąglona końcówka umożliwia precyzyjne podkreślenie konturu ust i szybkie wypełnienie ich kolorem!

PODKŁAD FLAWLESS FUSION

Najtrwalszy podkład Laury o lekkiej formule, zapewnia krycie od średniego do pełnego. Technologia Skin Fusion zapewnia niebywałą trwałość nawet do 15 godzin przy jednoczesnym uczuciu lekkości
i komfortu. Kryjące pigmenty z łatwością rozprowadzają się na skórze, dając możliwość budowania krycia od średniego do pełnego.

· 10 odcieni
· Odporny na wodę, pot i wilgoć
· Beztłuszczowy, nieperfumowany, niekomedogenny, przebadany dermatologicznie

KOREKTOR FLAWLESS FUSION

Beztłuszczowy, płynny korektor z 12-godzinną odpornością, który niweluje widoczność linii oraz kryje niedoskonałości i przebarwienia. Niewiarygodnie lekka formuła jest niewyczuwalna na skórze.

Dostępny w 4 odcienaich.