Kosmetyki Nesti Dante

Fabryka mydła Nesti Dante Soap Work funkcjonuje w branży kosmetycznej od 1947 roku. Historia, która rozpoczęła się ponad 60 lat temu w prywatnym domu, rozwinęła się w wyjątkowym tempie i dziś marka słynie z niezwykłych wyrobów mydlarskich. Popularność zyskały dzięki kultywowaniu tradycji mistrzów mydlarskich z Toskanii.

Ogromnym atutem Nesti Dante jest także zastosowanie unikalnych połączeń ciekawych składników i poświęcanie recepturom szczególnej uwagi i troski. Fabryka pozostając wierna swoim pierwotnym założeniom nie rezygnuje z produkcji tradycyjnej. Każdy wyrób opuszczający mydlarnię powstaje z zastosowaniem klasycznych technik rzemieślniczych, pomimo masowej skali sprzedaży i ogromnej liczbie odbiorców.

BLACK SOAP

Tradycja NESTI DANTE to ciągłe dążenie do osiągnięcia
doskonałości w sztuce mydlarstwa. Nesti Dante przygotowuje
z miłością i troską naturalne mydła już od 1947 roku, zawsze dbając
o najwyższą jakość składników i pieczołowicie kultywując tradycyjną metody produkcji. Luksusowe Czarne Mydło zostało stworzone zgodnie z tajnymi, przekazywanymi przez pokolenia recepturami. Jego głębokie działanie oczyszczające zapewnia usuwanie martwych komórek, pozostawiając skórę gładką, jędrną i elastyczną- efekt peelingu bez podrażnień.

GOLD SOAP

Marka Nesti Dante przygotowała wyjątkowe, naturalne mydło
z opiłkami 23 karatowego złota.

 
Złoto - ikoniczny, szlachetny kruszec - symbol długowieczności
i równowagi, jest idealnym hołdem dla szlachetnego dziedzictwa
i bogatej kultury marki Nesti Dante. Mydło jest wzbogacone o intensywny, pudrowy zapach Lilii Królewskiej - kwiatu będącego symbolem i zarazem godłem Florencji.

PLATINUM SOAP

Aby uczcić 70 rocznicę powstania wytwórni, Nesti Dante stworzył wyjątkową edycję mydeł których składnikiem jest platyna – najcenniejszy z metali. Dzięki swoim właściwościom platyna pozwala na utrzymanie naturalnego poziomu potliwości zapewniając uczucie czystości. Platyna jest też cennym przeciwutleniaczem, pozwalającym zachować zdrową, jędrną i gładką skórę. NESTI DANTE wzbogaca tak wyjątkowe mydło unikalnymi i intensywnymi nutami zapachowymi kamelii Belle di Frienze oraz białego jaśminu Granduca di Toscana