Kosmetyki REVLON

Historia marki Revlon rozpoczęła się w 1932 roku, kiedy Charles Revson jako pierwszy na świecie stworzył rewolucyjny produkt - w pełni kryjący lakier do paznokci. Od tamtej chwili marka podbija rynek kosmetyczny. Szybko stała się synonimem jakości oraz ikoną, reprezentowaną przez najbardziej sławne kobiety swoich czasów - Audrey Hepburn, Cindy Crawford, czy Emmę Stone.

Marka już od ponad 80 lat cieszy się opinią eksperta od koloru, urody i dobrego stylu. Inspiruje kobiety w różnym wieku, aby mogły odkrywać i wyrażać siebie. Oferuje innowacyjne, wysokiej jakości łatwe w użyciu kosmetyki w atrakcyjnej cenie. Do prawdziwych bestsellerów należy już podkład Revlon Colorstay, baza pod podkład Photo Ready, czy maskara Photoready 3D Volume. Paleta kultowych produktów stale się rozrasta.

 

MEGA MULTIPLIER™ MASCARA

Marzysz o rzęsach przyciągających uwagę? REVLON przedstawia nową maskarę Mega Multiplier™. Jej formuła łączy unikalne włókna z technologią otulającą rzęsy 360º, zapewniając wyjątkową objętość oraz ekstremalne wydłużenie.

 
W przeciwieństwie do tradycyjnych maskar, zawiera poliuretanową bazę kopolimerową, która zapewnia trwałość wodoodpornego tuszu, a jednocześnie pozwala na łatwy demakijaż za pomocą ciepłej wody. Po nałożeniu tuszu, kopolimer tworzy przylegającą otoczkę wokół każdej rzęsy, która nie rozmazuje się i nie osypuje.

INSTA-BLUSH

Chcesz, aby na twoich policzkach zawsze gościł promienny rumieniec? Marka Revlon Ci w tym pomoże! Revlon Insta Blush™
to półtransparentny róż w sztyfcie, który idealnie stapia się z innymi kosmetykami i zapewnia perfekcyjną aplikację – zawsze i wszędzie.
 
Jego kremowa formuła po aplikacji zmienia się w puder,
a dodatkowo zawiera pigmenty powleczone rozpraszającą światło miką w celu uzyskania efekt naturalnie wyglądającego rumieńca. Idealnie sprawdza się przy wykończeniu strobingu, non-touringu
oraz konturowaniu twarzy

ULTRA HD GEL LIPCOLOR

hcesz, by Twoje usta były nawilżone i wyróżniały się pięknym, nasyconym kolorem? Odkryj nowe pomadki Revlon Ultra HD Gel Lipcolor™, których rewolucyjna żelowa formuła została wzbogacona o nawilżający kwas hialuronowy, a bardzo wysokie stężenie pigmentów pozwala uzyskać niezwykle intensywny i błyszczący kolor.
 
Sekret tkwi w wyjątkowej formule: intensywne pigmenty zostały zatopione w żelowej bazie dzięki czemu z jednej strony pomadki mają wyrazisty kolor, a z drugiej – nie obciążają ust.